top of page
  • Zdjęcie autoraDomestica

Porady telefoniczne odnośnie koronawirusa.

Zaktualizowano: 17 kwi 2020

Uwaga !


Mając na względzie epidemię KORONAWIRUSEM SARS-CoV-2 informujemy naszych Pacjentów:


Przychodnia ZOZ „Domestica” świadczy usługę Teleporady pod nr tel. 627843120, w godzinach swojej pracy.

Prosimy pacjentów z objawami przeziębienia (katar, lekki kaszel, bóle kostno-stawowe), z objawami ostrej infekcji dróg oddechowych (gorączka 38.0 stopni Celcjusza z kaszlem i/lub dusznością), którzy przebywali w kraju, gdzie występuje transmisja koronawirusa SARS CoV-2 lub mieli bliski kontakt z osobą zakażoną najpierw o KONTAKT TELEFONICZNY w celu uzyskania porady lub ustalenia możliwości wizyty w przychodni.

Nie ma potrzeby przychodzić w takim przypadku do przychodni. zgodnie z ustaleniami podstawową metodą ograniczania szerzenia się wirusa w Polsce, poza zachowaniem higieny, jest ograniczanie ilości kontaktów osób potencjalnie zarażonych z innymi osobami, w tym personelem medycznym, a także osób chorych przewlekle, które są bardziej narażone na ciężki przebieg infekcji koronawirusem, z osobami, które mogą być dla nich zagrożeniem.


Pacjenci, którzy podejrzewają się o zakażenie koronawirusem SARS CoV-2, lub mieli kontakt z osobą zakażoną, powinni bezpośrednio komunikować się ze Stacją Sanepid w Wieruszowie, telefon Nr 661239699, czynny 24 godziny.


Kierownik ZOZ Domestica

Lek. med. Robert Bieda

60 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
Post: Blog2_Post
bottom of page