• Domestica

Porady telefoniczne odnośnie koronawirusa.

Aktualizacja: 17 kwi 2020

Uwaga !


Mając na względzie epidemię KORONAWIRUSEM SARS-CoV-2 informujemy naszych Pacjentów:


Przychodnia ZOZ „Domestica” świadczy usługę Teleporady pod nr tel. 627843120, w godzinach swojej pracy.

Prosimy pacjentów z objawami przeziębienia (katar, lekki kaszel, bóle kostno-stawowe), z objawami ostrej infekcji dróg oddechowych (gorączka 38.0 stopni Celcjusza z kaszlem i/lub dusznością), którzy przebywali w kraju, gdzie występuje transmisja koronawirusa SARS CoV-2 lub mieli bliski kontakt z osobą zakażoną najpierw o KONTAKT TELEFONICZNY w celu uzyskania porady lub ustalenia możliwości wizyty w przychodni.

Nie ma potrzeby przychodzić w takim przypadku do przychodni. zgodnie z ustaleniami podstawową metodą ograniczania szerzenia się wirusa w Polsce, poza zachowaniem higieny, jest ograniczanie ilości kontaktów osób potencjalnie zarażonych z innymi osobami, w tym personelem medycznym, a także osób chorych przewlekle, które są bardziej narażone na ciężki przebieg infekcji koronawirusem, z osobami, które mogą być dla nich zagrożeniem.


Pacjenci, którzy podejrzewają się o zakażenie koronawirusem SARS CoV-2, lub mieli kontakt z osobą zakażoną, powinni bezpośrednio komunikować się ze Stacją Sanepid w Wieruszowie, telefon Nr 661239699, czynny 24 godziny.


Kierownik ZOZ Domestica

Lek. med. Robert Bieda

60 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
 

ZOZ "Domestica" s.c. Magdalena Bieda, Robert Bieda 

62 78 431 20

©2019 by Domestica. Proudly created with Wix.com