top of page
  • Zdjęcie autoraDomestica

Powrót do Szkoły

Zaktualizowano: 31 sie 2020

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice,


Powrót do przedszkola i szkoły choć radosny, w tym roku owiany jest dozą niepewności. Wszystko odbywa się w reżimie sanitarnym, maseczki, rękawiczki, płyny do dezynfekcji... Zdecydowanie różni się on od poprzednich.


Z okazji powrotu do przedszkola i szkoły życzymy Wam wszystkiego dobrego, nieustającej radości i przede wszystkim dużo zdrowia.


Drodzy Rodzice, Nauczyciele, zwracajcie uwagę na prawidłowo noszone maseczki, na odpowiednią dezynfekcję rąk oraz wietrzenie klas, w trosce o zdrowie całej naszej społeczności.


Prosimy o niewysyłanie przeziębionych dzieci na zajęcia i przypominamy -

umawiamy się na wizytę telefonicznie, nie przychodzimy !

Starajmy się chronić wszystkich, nie narażamy innych, ale również siebie na kontakt z infekcją czy wirusem.

  • Pamiętajcie, jeśli wpadniecie do nas niezapowiedzianie - a właśnie zarażacie - narazicie inne dzieci umówione na wizytę, obecnie zdrowe, czekające na bilans czy szczepienie na Poczekalni.

  • Jeśli nie zarażacie, to możecie spotkać pacjenta, który jest w okresie wiremii i zaraża wszystkich wokół, czasami zupełnie nieświadomie. Narażacie się wówczas na chorobę lub kwarantannę, jako osoby z kontaktu.

  • Najlepszym sposobem na unikniecie tych niekomfortowych sytuacji jest umówienie się na wizytę.

Lekarz po rozmowie z wami, jeśli zajdzie potrzeba przebadania, umówi się na konkretną godzinę, tak abyście byli maksymalnie chronieni.


Przypominamy ważne numery!

  • Numer telefonu do przychodni 62 78 431 20

  • Magdalena Bieda 601 951 552

  • Robert Bieda 601 951 551


Warto zwrócić uwagę również na to, że dziecko z objawami infekcji powinno zostać odizolowane od klasy i odebrane w miarę możliwości jak najszybciej przez rodzica.


Mamy nadzieję, że rok ten będzie spokojny, bo wiemy, że w naszej Gminie mamy mądre dzieci, które chętnie stawią czoła nowym wyzwaniom i dzielnie będą przestrzegały wymogów sanitarnych.


Powodzenia!

Personel Ośrodka Zdrowia


84 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


留言功能已關閉。
Post: Blog2_Post
bottom of page