top of page
  • Zdjęcie autoraDomestica

Szczepienia ruszyły

Szanowni Pacjenci,


Informujemy, że pierwsze szczepienia już za nami. Szczęśliwie wszyscy Pacjenci, którzy się zgłosili zostali zakwalifikowani do szczepień.29 pacjentów zostało zaszczepionych w przychodni, 1 pacjent w swoim domu, co daje nam 100% frekwencję tego tygodnia. Żadna szczepionka nie została zmarnowana.
Wszyscy dzielnie znieśli szczepienie, żaden z naszych Pacjentów nie miał natychmiastowej reakcji poszczepiennej w postaci wstrząsu anafilaktycznego, nikt nie omdlał, każdy po odpowiednio odczekanym czasie udał się o własnych siłach do swojego domu. Co więcej każdy z naszych zaszczepionych potwierdził, że szczepienie nie boli, co najwyżej jak ukąszenie przez komara.

Kilku Pacjentów musiało zmienić termin, ze względu na złe samopoczucie, ale nie było problemu, aby zorganizować taką zamianę. Zatem prosimy, jeśli zadzwoni do Was ZOZ Domestica to być może po to, aby przyśpieszyć termin Waszej wizyty i wymienić się z osobą, która danego dnia nie jest w stanie się stawić na wizytę szczepienną. Nie bójcie się od nas odbierać połączenia :)

Następne szczepienia kolejnych 30 osób już 02.02.2021r.210 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
Post: Blog2_Post
bottom of page