top of page
  • Zdjęcie autoraDomestica

Zmiana organizacji pracy przychodni

Drodzy Pacjenci,

Z dniem 1.01.2022 r. wprowadzamy nowe zasady rejestracji do naszej przychodni. Zacznie obowiązywać rejestracja wizyty na konkretną godzinę.

Od przyszłego roku prosimy każdą wizytę umawiać na konkretną godzinę. Pacjenci nieumówieni, będą umawiani w rejestracji na wolną godzinę w grafiku – bez możliwości oczekiwania na poczekalni. Wizyty pacjentów umawiamy co 15 minut.


Grafik poszczególnych lekarzy dostępny jest w przychodni. W naszym ośrodku przyjmuje pediatra lek. Magdalena Bieda, lekarz rodzinny lek. Robert Bieda, oraz lekarz w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej lek. Jagoda Pochroń.

Wizytę można umówić w następujący sposób:Pacjenci w stanie zagrożenia życia będą przyjmowani poza kolejnością!


W przypadku realizacji powtórek recept, konieczności wystawienia skierowań lub porady nie wymagającej zbadania przez lekarza prosimy o zgłoszenie tego faktu telefonicznie, mailowo lub przez formularz na stronie. W przesyłanej wiadomości należy podać:

· Imię i nazwisko,

· rok urodzenia,

· adres zamieszkania,

· leki, które chcecie Państwo przedłużyć, lub inny problem medyczny, nie wgłębiając się w szczegóły (pisząc np. przeziębienie, ból pleców, ból brzucha, gorączka, itd.)

· numer telefonu.

W wiadomości zwrotnej otrzymacie Państwo kod do e-recepty, kod do e-skierowania lub oddzwonimy w przypadkach, które tego wymagają.


Nasi lekarze pozostają dostępni dla Państwa dyspozycji również poza godzinami pracy Ośrodka Zdrowia oraz w przypadkach nagłych:

Magdalena Bieda 601951552, Robert Bieda 601951551, Jagoda Pochroń 661123114


Chcielibyśmy w możliwie bezpieczny dla Was sposób oddzielić pacjentów zakażonych od tych, którzy zgłaszają się z innymi chorobami Liczba pacjentów, którzy mogą przebywać w przychodni to 8 osób, dlatego prosimy o stosowanie się do wyżej wymienionych reguł, przychodzenia na wyznaczoną godzinę, aby uniknąć zbyt długiego i niepotrzebnego oczekiwania na zewnątrz przy obecnie panującej pogodzie.


Prosimy o wyrozumiałość, wszystkie te zabiegi prowadzone są w dobrej wierze i trosce o Państwa zdrowie i dobre samopoczucie.Prosimy również o zgłaszanie wcześniej niepokojących objawów sugerujących zakażenie koronawirusem, w tym objawów takich jak:


  • kaszel,

  • katar,

  • ból głowy,

  • duszność,

  • gorączka,

  • ból gardła,

  • utrata smaku lub węchu,

  • problemy gastryczne, np. biegunka, bóle brzucha,

  • kontakt z osobą, która ma potwierdzony wynik na obecność koronawirusa, aby personel mógł dodatkowo się zabezpieczyć i nie narazić siebie na zachorowanie, które pozbawiłoby Państwa na jakiś czas dostępu do lekarza i opieki medycznej z powodu naszej kwarantanny.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

E-rejestracja

Comments


Commenting has been turned off.
Post: Blog2_Post
bottom of page