top of page
  • Zdjęcie autoraDomestica

Nowy harmonogram przyjęć.

Zaktualizowano: 1 mar 2022

Szanowni Pacjenci,Z uwagi na narastające zakażenia na naszym terenie, oraz zwiększoną ilość pacjentów objawowych, z dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 w naszej placówce zdecydowaliśmy się wprowadzić czasową zmianę organizacji pracy przychodni.
Wprowadzamy godziny przyjęć dla pacjentów z potwierdzonym wynikiem w kierunku SARS-CoV-2, przyjęcia będą odbywać się między godziną 12.00, a 13.00 każdego dnia - w tym czasie przychodnia będzie wyłączona dla innych przyjęć i pacjentów zdrowych.

Ponadto w tych godzinach można pobrać wymaz w kierunku COVID-19 - posiadamy możliwość testowania pacjentów testami antygenowymi.


Ograniczamy działalność profilaktyczną przychodni.

Przez najbliższe dwa tygodnie z możliwością przedłużenia, nie będzie szczepień małoletnich, z wyłączeniem szczepień przeciwko SARS-CoV-2, bilansów zdrowia, profilaktyki 40 plus oraz innych badań profilaktycznych.


 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy Ośrodka, poza nimi Lekarze dostępni są również pod numerami TELEFONÓW komórkowych:


Magdalena Bieda 601951552, Robert Bieda 601951551, Jagoda Pochroń 661123114. 

Bardzo prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt na konkretne godziny. Jest to niezwykle ważne z powodu wielu pacjentów objawowych, którzy testowani w czasie wizyty okazują się chorować na COVID-19. Chcemy do minimum skrócić

czas oczekiwania w poczekalni na wizytę.


O sposobie umawiania wizyt informowaliśmy W TYM POŚCIE.


PROSIMY NIE PRZYCHODZIĆ BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UMÓWIENIA WIZYTY TELEFONICZNIE nr 62 78 431 20.

Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na odebranie połączenia, szczególnie w godzinach 8.00-9.00, telefony odbierane są na bieżąco., jednak z powodu wielu połączeń, może być wydłużony czas oczekiwania na rozmowę.


Omówienie wyników i powtórki leków mogą odbywać się w formie teleporady i w tym momencie jest to preferowany sposób wizyty, aby ograniczyć Państwu ryzyko zakażenia SARS-CoV-2.Chcielibyśmy w możliwie bezpieczny dla Was sposób oddzielić pacjentów zakażonych od tych, którzy zgłaszają się z innymi chorobami.

Liczba pacjentów, którzy mogą przebywać w przychodni to 8 osób, dlatego prosimy o stosowanie się do wyżej wymienionych reguł, przychodzenia na wyznaczoną godzinę i bez niezbędnych osób towarzyszących, aby uniknąć zbyt długiego i niepotrzebnego oczekiwania na zewnątrz przy obecnie panującej pogodzie.


Prosimy również o wyrozumiałość, wszystkie te zabiegi prowadzone są w dobrej wierze i trosce o Państwa zdrowie i dobre samopoczucie.


Prosimy również o zgłaszanie podczas umawiania wizyty wcześniej niepokojących objawów sugerujących zakażenie koronawirusem, w tym:


  • kaszel,

  • katar,

  • duszność,

  • gorączka,

  • ból gardła,

  • utrata smaku lub węchu,

  • problemy gastryczne, np. biegunka, bóle brzucha,

  • kontakt z osobą, która ma potwierdzony wynik na obecność koronawirusa,

aby personel mógł dodatkowo się zabezpieczyć i nie narazić siebie na zachorowanie, które pozbawiłoby Państwa na jakiś czas dostępu do lekarza i opieki medycznej.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

E-rejestracja

Comments


Commenting has been turned off.
Post: Blog2_Post
bottom of page