top of page
  • Zdjęcie autoraDomestica

Szczepienia COVID-19 zapisy.

Szanowni Państwo,


Nasza przychodnia przygotowuje się do rozpoczęcia szczepień przeciwko COVID-19.Zgodnie z zapowiedziami Ministerstwa Zdrowia w pierwszej kolejności zostaną zaszczepieni ludzie powyżej 70 roku życia, tj. pacjenci urodzeni w 1951 roku i starsi.W chwili obecnej zbieramy zapisy chętnych na szczepienie do tego etapu, aby przewidzieć ile szczepionek powinniśmy zamówić, tak aby każdy chętny mógł się zaszczepić.

Bardzo prosimy o zgłaszanie się. Zgłosić się można na 3 sposoby:

  • telefonicznie, pod numerem 627843120 w godzinach pracy Ośrodka,

  • poprzez maila zoz.domestica@gmail.com -w mailu należy podać imię i nazwisko, rok urodzenia oraz kontaktowy numer telefonu, abyśmy mogli podać datę szczepienia, UWAGA zgłoszenia niekompletne nie będą brane pod uwagę!

  • poprzez formularz na stronie głównej podając informacje jak wyżej,

  • już wkrótce ruszą zapisy przez Internetowe Konto Pacjenta, gdy będzie to możliwe poinformujemy Was w osobnym komunikacie.Zwracamy się do Was z ogromną prośbą, aby przekazywać i rozpowszechniać tą informację wśród Waszych dziadków, sąsiadów i znajomych. Chcemy, żeby ta wiadomość dotarła do jak największej ilości osób.


Co więcej, nie trzeba być naszym Pacjentem, aby móc się zaszczepić. Na chwilę obecną maksymalna ilość szczepionek jaką możemy otrzymać tygodniowo to 60 - dlatego zależy nam na sprawnych i przemyślanych zapisach.


Osoby zainteresowane spoza wymienionego etapu również mogą już teraz wyrazić chęć zaszczepienia przez wyżej wymienione sposoby. Prosimy podać odpowiednie informacje, jak wykonywany zawód lub choroby przewlekłe, które pozwolą zakwalifikować Państwa do odpowiedniego etapu szczepień. W momencie, gdy Ministerstwo Zdrowia ogłosi kolejny etap szczepień zostaną Państwo przez nas poinformowani na podany przez Was numer telefonu o dacie i godzinie szczepienia. Osoby, które już zdeklarowały chęć zaszczepienia się nie muszą robić tego ponownie.


Pierwsze szczepienia najprawdopodobniej odbędą się 26.01.2021r. we wtorek od godziny 12.00.


Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, zarówno telefonicznie, mailowo czy przez stronę na facebooku.

463 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


コメント機能がオフになっています。
Post: Blog2_Post
bottom of page